Toyota ŁódźHonda ŁódźLexus Łódź
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Produkt komisowy

SiSauto - Toyota Łódź, Honda Łódź, Lexus Łódź, Mazda Łódź

 
 
Oferta skierowana jest do Klientów, którzy chcą sprzedać swój samochód bez straty czasu na szukanie nabywcy i bez stresu towarzyszącego dodatkowym spotkaniom, rozmowom, negocjacjom i dopełnianiu formalności. Wszystkie czynności związane ze sprzedażą samochodu wykonujemy w imieniu i na rzecz Klienta, mając na uwadze jego dobro. Zakres oferty komisowej:

1. Podpisanie umowy komisowej i ustalenie progu procentowego w zależności od wartości pojazdu.

2. Przygotowanie samochodu do sprzedaży:
Przegląd mechaniczny
Sprzątanie wnętrza, pranie tapicerki, mycie, polerowanie powłoki lakierniczej
Wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej

3. Umieszczenie ogłoszeń na 5 portalach:
www.mobile.eu
www.gratka.pl
www.otomoto.pl
www.sisautoboutique.pl
www.allegro.pl

Wszystkie samochody używane, znajdujące się w Salonie SiS Auto, są w doskonałym, bardzo dobrym i dobrym stanie. Każdy pojazd został poddany przeglądowi technicznemu w naszej stacji serwisowej i otrzymał Certyfikat Jakości SiS Auto. Ewentualne niesprawności wykryte w trakcie przeglądu zostały usunięte. Samochód znajdujący się w Salonie jest przygotowany do dalszej eksploatacji.

Oferujemy możliwość zamówienia samochodu pod konkretne oczekiwania Klienta, dotyczące np. modelu, rocznika, wyposażenia, koloru, itd. Powierzenie nam zadania znalezienia i sprowadzenia wymarzonych czterech kółek oszczędza naszemu Klientowi dużo czasu i stresu.
Możemy także przedstawić elastyczne programy kredytowe i zaproponować pozostawienie samochodu w rozliczeniu. Sami wykonujemy większość czynności związanych z zakupem pojazdu, a przekazywane przez nas informacje są sprawdzone i prawdziwe. Działamy sprawnie, rzetelnie
i profesjonalnie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 
black 10 line