Toyota ŁódźLexus ŁódźHonda Łódź serwis
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
O firmie

SiSauto - niezależny serwis
Lexus Łódź, Toyota Łódź, Honda Łódź, Mazda Łódź

 
 
SiS Auto jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa niezależnie od autoryzowanych salonów sprzedaży i spełnia wszystkie wymogi jakościowe niemieckiej firmy TÜV Rheinland. Każdego miesiąca nasza firma serwisuje ponad 300 pojazdów.
Dzięki bogatemu doświadczeniu, Załoga SiS Auto jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników czterech kółek. Kwalifikacje pracowników Serwisu zostały udokumentowane certyfikatami Toyota Motor Poland.

Wszyscy pracownicy firmy są miłośnikami motoryzacji. Dzięki swojej wieloletniej praktyce i niezłomnej pasji, stworzyli firmę, w której każdy Klient będzie obsłużony miło, sprawnie i profesjonalnie. Spośród wielu serwisów i salonów sprzedaży działających na rynku motoryzacyjnym SiS Auto wyróżnia:
Indywidualne podejście do każdego Klienta
Profesjonalne doradztwo
Kompleksowe usługi
Wysoka jakość
Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, konsultacyjne, ubezpieczeniowe i finansowo-kredytowe. Rozumiemy, jak ważna dla naszego Klienta jest elastyczność finansowa i dlatego proponujemy różne formy płatności:
Gotówka
Karta płatnicza
Kredyt kupiecki
Faktura zbiorcza.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami, które znajdują się w poszczególnych zakładkach.

Warto wiedzieć: SiS Auto cyklicznie organizuje akcje promocyjne i oferuje rabaty na wybrane usługi. Można zaoszczędzić nawet 50%! Informacje na temat promocji znajdują się w zakładce Aktualności i promocje.

Drogi Kliencie!
KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG, ZACHOWASZ GWARANCJĘ!!!


Dyrektywa GVO z 31 lipca 2002 roku/
Rozporządzenie nr 461/2010 z 27 maja 2010 roku

Zaufało nam już ponad 3000 klientów.
SiS Auto – warto nas odwiedzić!
 
 
black 10 line