serwis Toyota Łódźtester Toyotawyważanie kół
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
GVO – zachowuje gwarancję

SiSauto - Serwis Toyota Łódź - wyważanie kół, tester Toyota - Łódź

 
 
SiS Auto działa zgodnie z wytycznymi dyrektywy GVO z 31 lipca 2002 roku oraz postanowieniami rozporządzenia nr 461/2010 z 27 maja 2010 roku. W oparciu o regulacje prawne, wszyscy dealerzy spełniający określone wymogi jakościowe mają prawo sprzedawać
i serwisować pojazdy różnych marek, a nie – jak było wcześniej – tylko ci, którzy podpisali umowę dealerską. Od 1 listopada 2004 roku dealerzy mogą również używać części oryginalnych z niezależnych źródeł lub zamienników o porównywalnej jakości. Nowe rozporządzenie, uchwalone 27 maja 2010 roku, ma na celu zwiększenie konkurencji na rynku motoryzacyjnym, ułatwienie niezależnym serwisom dostępu do niezbędnych informacji technicznych oraz zwalczanie antykonkurencyjnych praktyk.

Po wprowadzeniu tych zmian w życie, to Klient ma prawo wyboru firmy, w której chce serwisować swój samochód. SiS Auto spełnia wymogi jakościowe na równi z autoryzowanymi stacjami dealerskimi Toyoty i Lexusa, dlatego Klienci, którzy wykonują u nas przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne lub zlecają odpłatne usługi, zachowują gwarancję producenta. Ponadto, ceny usług w naszej firmie są do 50% niższe niż w serwisach dealerskich, ponieważ nie ponosimy kosztów franczyzy. Mamy również dostęp do części zamiennych i akcesoriów pochodzących od renomowanych producentów, lecz nie opatrzonych znakami firmowymi, stąd cena tych produktów jest nawet 40% niższa niż w autoryzowanych stacjach dealerskich.
 
 
black 10 line