serwis samochodów japońskichLexus serwis Honda serwis Łódź
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
serwis ubezpieczenia flota wypożyczalnia autoboutique serwis blacharsko lakierniczy
Press room

SiSauto - serwis samochodów japońskich - Lexus serwis - Honda serwis Łódź

 
 
artykuł "Z GAZETĄ na przegląd" - strony lokalne GW - Łódź nr 147, wydanie z dnia 25/06/2009 Motoryzacja, str. 8, WYSŁUCHAŁ Jarosław Bińczyk
Z Gazetą na przegląd - artykułJeśli przed wyruszeniem w długą podróż na wakacje nie sprawdzimy dokładnie naszego samochodu, mogą spotkać nas nieprzyjemne niespodzianki - ostrzegają fachowcy.
Tydzień temu napisaliśmy, co przed podróżą można sprawdzić samemu. Dziś Tomasz Smykacz i Roman Szymański z serwisu SiSAuto przy ulicy Wójtowskiej w Łodzi radzą, co zrobić, żeby nie zawiodły nas bardziej skomplikowane podzespoły. Warto sprawdzić, czy nasz samochód jest przygotowany do tak dalekiej wyprawy, by później nie okazało się, że zamiast odpoczywać na wczasach, musimy spędzić wakacje w warsztacie.

Od czego zacząć przygotowania? Najprościej pojechać do serwisu, gdzie fachowcy dokładnie obejrzą auto. Zwykle taki przegląd kosztuje od 100 do kilkuset złotych. Jednak Czytelnicy "Gazety", którzy jeżdżą autami produkcji japońskiej, mogą mieć go za darmo. Treść całego artykułu (pdf.)
artykuł "Z GAZETĄ na przegląd" - strony lokalne GW - Łódź nr 141, wydanie z dnia 18/06/2009 Łódzka Motoryzacja, str. 12, WYSŁUCHAŁ Jarosław Bińczyk
Z Gazetą na przegląd - artykułOd czego zacząć sprawdzanie samochodu przed wyruszeniem w długą trasę? - Od sprawdzenia, czy mamy ważny dowód rejestracyjny - mówią w łódzkiej firmie SiS, która przygotowała niespodziankę dla Czytelników "Gazety"

Za kilka dni sezon wakacyjny rozpocznie się na dobre. Jeśli urlop spędzamy w Polsce, czeka nas kilkusetkilometrowa trasa nad morze czy w góry. Podróż za granicę to już tysiące kilometrów. Przed wyjazdem warto sprawdzić, czy nasz samochód jest przygotowany do tak dalekiej wyprawy, by później nie okazało się, że zamiast odpoczywać na wczasach, musimy spędzić wakacje w warsztacie.Treść całego artykułu (pdf.)
artykuł "Uciekamy do przodu" - strony lokalne GW - Łódź nr 84, wydanie z dnia 09/04/2009 Łódzka motoryzacja, str. 13, ROZMOWA Z Tomaszem Smykaczem i Romanem Szymańskim*
Kryzysu w naszej branży na razie nie widać, ale to dobry czas na inwestowanie - mówią właściciele serwisu samochodowego.
Jarosław Bińczyk: Czy w branży motoryzacyjnej widać kryzys?
Roman Szymański: Nie widać, bo zima i pierwsze miesiące roku zawsze są gorsze.
Tomasz Smykacz: Wpływ na to mają ferie, a poza tym duża część polskich kierowców zimą jeździ znacznie mniej albo wcale.
Czy Waszym zdaniem wciąż jest grupa letnich kierowców?
Szymański: To prawda. Jest coraz więcej rodzin, w których są dwa, trzy samochody. Gdy jest ślisko, żona woli pojechać z mężem. Treść całego artykułu (pdf.)
artykuł "Prześwietlą auto" - GW Łódź nr 252, wydanie z dnia 28/10/2005 OD DRUGIEJ STRONY, str. 2, ROZMAWIALI: DANIEL KOWARA, MICHAŁ ZUSZEK
Łódzkie stacje diagnostyczne kuszą darmowymi przeglądami samochodów przed zimą.
Daniel Kowara, Michał Zuszek: Po co robić przegląd przed zimą?
Tomasz Smykacz, współwłaściciel serwisu i salonu samochodowego SiS: - Zimą na drodze jest niebezpieczniej niż wiosną cz y latem. Jezdnia jest zabłocona albo oblodzona, dzień krótki. Dlatego ważne jest, żeby samochód był w stu procentach sprawny, bo to oznacza po prostu większe bezpieczeństwo.
Na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę?
Hamulce. Ważne jest takie ustawienie hamulców, żeby równo hamowały. Kolejna sprawa to wymiana płynu hamulcowego. Ważne jest też zbadanie stanu amortyzatorów i geometrii kół. Zwracamy klientom uwagę na to, że gdy temperatura utrzymuje się poniżej 10 stopni Celsjusza, to korzystniej jest zmienić opony z letnich na zimowe. Treść całego artykułu (pdf.)
 
 
black 10 line